TR - EN

TASARIM

Projelerimizin tasarım ve üretim aşamaları tamamen 3D modellemeden faydalanılarak yapılandırılmaktadır. UNIGRAPHICS, SOLIDWORKS, ESPRIT, MOLDEX ve NOVACAST gibi kendi alanlarında öncü ve sürekli gelişime odaklı yazılım paketleri firmamız bünyesinde kullanılmaktadır. Tasarım ve geliştirme süreçlerinde kendi oluşturduğumuz standart kütüphanenin yanı sıra HASCO, DME, CUMSA gibi dünya çapındaki firmaların kütüphanelerinden de faydalanılmaktadır.

Standart kütüphanelerin kullanılması tasarım ve üretim hızımızı arttırdığı gibi kalite ve maliyet açısından da rakiplerimize karşı ciddi avantajlar sağlamaktadır. Kalıp tasarımı son haline gelene kadar önceden yapılan analizler sayesinde üretim sonrası yaşanabilecek olası problemler (doldurma, çarpılma, soğutma verimliliği, gazlanma, çöküntü,…) tespit edilerek kalıp ve parça tasarımındaki sorunlar minimuma indirilmeye çalışılmaktadır.

Tasarım departmanımızda yeni teknolojileri takip eden, tecrübeli ve dinamik kadromuzla müşterilerimize parça veya komponent tasarımı, imalatı, montabilitesi ve fonksiyonel testleri ile ilgili mühendislik destekleri de verilmektedir.

PROGRAM SİSTEM UZANTILAR
Siemens NX CAD/CAM *.prt , *.fem ,*.sim , *.afm ,*.udf ,*.asm , *.par , *.psm , *.pwd , *.xpk , *.jt , *.igs , *.iges , *.stp , *.step , *.dxf , *.dwg , *.catpart , *.cadproduct , *.x_t ,*.x_b,
Solidworks - AutoCad CAD *.asm , *.sldasm , *.drw , *.slddrw , *.x_t ,*.x_b , *.xmt_txt , *.xmt_bin , *.igs , *.iges , *.step , *.stp , *.prt. ,*.xpr , *.3dm,